ROZLOSOVÁNÍ I.B třídy, sk. B

sezóna  | podzim  | jaro  

 
 
PODZIM

datum soupeř výsledek penalty

1. kolo
Ne 06.08., 17:00 Mladcová - Příluky :
Ne 06.08., 17:00 Kostelec u Holešova - Sehradice :
Ne 06.08., 17:00 Veselá - FK Admira Hulín :
So 05.08., 17:00 Louky - Březnice :
So 05.08., 17:00 Tečovice - Lípa :
Ne 06.08., 17:00 Malenovice - Slavičín "B" :
Ne 06.08., 17:00 Lužkovice - Slavkov pod Hostýnem :

2. kolo
So 13.08., 17:30 Příluky - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 14.08., 17:30 Slavičín "B" - Lužkovice :
Ne 14.08., 10:30 Lípa - Malenovice :
Ne 14.08., 16:30 Březnice - Tečovice :
Ne 14.08., 17:30 FK Admira Hulín - Louky :
Ne 14.08., 10:00 Sehradice - Veselá :
Ne 14.08., 17:30 Mladcová - Kostelec u Holešova :

3. kolo
Ne 21.08., 17:30 Kostelec u Holešova - Příluky :
Ne 21.08., 17:30 Veselá - Mladcová :
So 20.08., 17:30 Louky - Sehradice :
Ne 21.08., 10:30 Tečovice - FK Admira Hulín :
Út 27.09., 16:00 Malenovice - Březnice :
Ne 21.08., 17:30 Lužkovice - Lípa :
Ne 21.08., 17:30 Slavkov pod Hostýnem - Slavičín "B" :

4. kolo
So 27.08., 17:00 Příluky - Slavičín "B" :
Ne 28.08., 10:30 Lípa - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 27.08., 16:30 Březnice - Lužkovice :
Ne 28.08., 10:15 FK Admira Hulín - Malenovice :
Ne 28.08., 10:00 Sehradice - Tečovice :
Ne 28.08., 17:00 Mladcová - Louky :
Ne 28.08., 17:00 Kostelec u Holešova - Veselá :

5. kolo
Ne 04.09., 16:00 Veselá - Příluky :
Ne 04.09., 16:00 Louky - Kostelec u Holešova :
So 03.09., 16:00 Tečovice - Mladcová :
Ne 04.09., 16:00 Malenovice - Sehradice :
So 03.09., 16:00 Lužkovice - FK Admira Hulín :
Ne 03.09., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - Březnice :
Ne 04.09., 16:00 Slavičín "B" - Lípa :

6. kolo
So 10.09., 16:00 Příluky - Lípa :
Ne 11.09., 16:00 Březnice - Slavičín "B" :
Ne 11.09., 10:15 FK Admira Hulín - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 11.09., 10:00 Sehradice - Lužkovice :
Ne 11.09., 16:00 Mladcová - Malenovice :
Ne 11.09., 16:00 Kostelec u Holešova - Tečovice :
So 10.09., 16:00 Veselá - Louky :

7. kolo
Ne 18.09., 15:30 Louky - Příluky :
Ne 18.09., 15:30 Tečovice - Veselá :
Ne 18.09., 15:30 Malenovice - Kostelec u Holešova :
So 17.09., 15:30 Lužkovice - Mladcová :
Ne 18.09., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Sehradice :
Ne 18.09., 15:30 Slavičín "B" - FK Admira Hulín :
Ne 18.09., 10:30 Lípa - Březnice :

8. kolo
So 24.09., 15:30 Příluky - Březnice :
Ne 25.09., 10:15 FK Admira Hulín - Lípa :
Ne 25.09., 10:00 Sehradice - Slavičín "B" :
Ne 25.09., 15:30 Mladcová - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 25.09., 15:30 Kostelec u Holešova - Lužkovice :
So 24.09., 15:30 Veselá - Malenovice :
Ne 25.09., 15:30 Louky - Tečovice :

9. kolo
Ne 02.10., 15:00 Tečovice - Příluky :
Ne 02.10., 15:00 Malenovice - Louky :
So 01.10., 15:00 Lužkovice - Veselá :
Ne 01.10., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Kostelec u Holešova :
Ne 02.10., 15:00 Slavičín "B" - Mladcová :
Ne 02.10., 10:30 Lípa - Sehradice :
Ne 02.10., 15:00 Březnice - FK Admira Hulín :

10. kolo
So 08.10., 15:00 Příluky - FK Admira Hulín :
Ne 09.10., 10:00 Sehradice - Březnice :
Ne 09.10., 10:15 Mladcová - Lípa :
Ne 09.10., 15:00 Kostelec u Holešova - Slavičín "B" :
So 08.10., 15:00 Veselá - Slavkov pod Hostýnem :
So 08.10., 15:00 Louky - Lužkovice :
Ne 09.10., 15:00 Tečovice - Malenovice :

11. kolo
Ne 15.10., 15:00 Malenovice - Příluky :
So 15.10., 15:00 Lužkovice - Tečovice :
Ne 15.10., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Louky :
Ne 15.10., 15:00 Slavičín "B" - Veselá :
Ne 16.10., 10:30 Lípa - Kostelec u Holešova :
Ne 15.10., 15:00 Březnice - Mladcová :
Ne 16.10., 10:15 FK Admira Hulín - Sehradice :

12. kolo
So 22.10., 14:30 Příluky - Sehradice :
Ne 23.10., 14:30 Mladcová - FK Admira Hulín :
Ne 23.10., 14:30 Kostelec u Holešova - Březnice :
So 22.10., 14:30 Veselá - Lípa :
Ne 23.10., 14:30 Louky - Slavičín "B" :
Ne 23.10., 14:30 Tečovice - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 23.10., 14:30 Malenovice - Lužkovice :

13. kolo
So 29.10., 14:30 Lužkovice - Příluky :
Ne 30.10., 14:30 Slavkov pod Hostýnem - Malenovice :
Ne 30.10., 14:30 Slavičín "B" - Tečovice :
Ne 30.10., 10:30 Lípa - Louky :
So 29.10., 14:30 Březnice - Veselá :
So 29.10., 10:15 FK Admira Hulín - Kostelec u Holešova :
So 29.10., 10:00 Sehradice - Mladcová :
 
JARO

datum soupeř výsledek penalty

14. kolo
So 25.03., 15:00 Příluky - Mladcová :
Ne 26.03., 10:00 Sehradice - Kostelec u Holešova :
Ne 26.03., 15:00 FK Admira Hulín - Veselá :
Ne 26.03., 15:00 Březnice - Louky :
Ne 26.03., 15:00 Lípa - Tečovice :
Ne 26.03., 15:00 Slavičín "B" - Malenovice :
Ne 26.03., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Lužkovice :

15. kolo
Ne 02.04., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Příluky :
Ne 01.04., 15:30 Lužkovice - Slavičín "B" :
Ne 02.04., 15:30 Malenovice - Lípa :
Ne 02.04., 15:30 Tečovice - Březnice :
Ne 02.04., 10:15 Louky - FK Admira Hulín :
Ne 01.04., 15:30 Veselá - Sehradice :
Ne 02.04., 15:30 Kostelec u Holešova - Mladcová :

16. kolo
So 08.04., 15:30 Příluky - Kostelec u Holešova :
Ne 09.04., 15:30 Mladcová - Veselá :
Ne 09.04., 15:30 Sehradice - Louky :
So 08.04., 15:30 FK Admira Hulín - Tečovice :
Ne 09.04., 15:30 Březnice - Malenovice :
Ne 09.04., 15:00 Lípa - Lužkovice :
Ne 09.04., 15:30 Slavičín "B" - Slavkov pod Hostýnem :

17. kolo
Ne 15.04., 16:00 Slavičín "B" - Příluky :
Ne 15.04., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - Lípa :
So 15.04., 16:00 Lužkovice - Březnice :
Ne 15.04., 16:00 Malenovice - FK Admira Hulín :
Ne 15.04., 16:00 Tečovice - Sehradice :
So 15.04., 16:00 Louky - Mladcová :
So 15.04., 16:00 Veselá - Kostelec u Holešova :

18. kolo
So 22.04., 16:00 Příluky - Veselá :
Ne 23.04., 16:00 Kostelec u Holešova - Louky :
Ne 23.04., 16:00 Mladcová - Tečovice :
Ne 23.04., 10:00 Sehradice - Malenovice :
So 22.04., 16:00 FK Admira Hulín - Lužkovice :
Ne 23.04., 16:00 Březnice - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 23.04., 16:00 Lípa - Slavičín "B" :

19. kolo
Ne 30.04., 16:30 Lípa - Příluky :
Ne 30.04., 16:30 Slavičín "B" - Březnice :
Ne 30.04., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - FK Admira Hulín :
So 29.04., 16:30 Lužkovice - Sehradice :
Ne 30.04., 16:30 Malenovice - Mladcová :
Ne 30.04., 16:30 Tečovice - Kostelec u Holešova :
Ne 30.04., 16:30 Louky - Veselá :

20. kolo
So 06.05., 16:30 Příluky - Louky :
So 06.05., 16:30 Veselá - Tečovice :
Ne 07.05., 16:30 Kostelec u Holešova - Malenovice :
Ne 07.05., 16:30 Mladcová - Lužkovice :
Ne 07.05., 10:00 Sehradice - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 07.05., 10:15 FK Admira Hulín - Slavičín "B" :
Ne 07.05., 16:30 Březnice - Lípa :

21. kolo
Ne 13.05., 16:30 Březnice - Příluky :
Ne 14.05., 16:30 Lípa - FK Admira Hulín :
Ne 13.05., 16:30 Slavičín "B" - Sehradice :
So 13.05., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Mladcová :
So 13.05., 16:30 Lužkovice - Kostelec u Holešova :
Ne 13.05., 16:30 Malenovice - Veselá :
Ne 13.05., 16:30 Tečovice - Louky :

22. kolo
So 20.05., 16:30 Příluky - Tečovice :
Ne 21.05., 16:30 Louky - Malenovice :
So 20.05., 16:30 Veselá - Lužkovice :
Ne 20.05., 16:30 Kostelec u Holešova - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 20.05., 16:30 Mladcová - Slavičín "B" :
Ne 21.05., 10:00 Sehradice - Lípa :
So 20.05., 16:30 FK Admira Hulín - Březnice :

23. kolo
Ne 28.05., 10:15 FK Admira Hulín - Příluky :
Ne 27.05., 17:00 Březnice - Sehradice :
Ne 28.05., 17:00 Lípa - Mladcová :
Ne 27.05., 17:00 Slavičín "B" - Kostelec u Holešova :
Ne 27.05., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Veselá :
So 27.05., 17:00 Lužkovice - Louky :
Ne 27.05., 17:00 Malenovice - Tečovice :

24. kolo
So 03.06., 17:00 Příluky - Malenovice :
Ne 04.06., 17:00 Tečovice - Lužkovice :
Ne 04.06., 13:30 Louky - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 04.06., 17:00 Veselá - Slavičín "B" :
Ne 04.06., 17:00 Kostelec u Holešova - Lípa :
Ne 04.06., 17:00 Mladcová - Březnice :
Ne 04.06., 10:00 Sehradice - FK Admira Hulín :

25. kolo
Ne 11.06., 10:00 Sehradice - Příluky :
Ne 11.06., 10:15 FK Admira Hulín - Mladcová :
Ne 10.06., 17:30 Březnice - Kostelec u Holešova :
Ne 11.06., 17:30 Lípa - Veselá :
Ne 10.06., 17:30 Slavičín "B" - Louky :
Ne 10.06., 17:30 Slavkov pod Hostýnem - Tečovice :
So 10.06., 17:30 Lužkovice - Malenovice :

26. kolo
Ne 17.06., 17:30 Příluky - Lužkovice :
Pá 16.06., 17:30 Malenovice - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 17.06., 17:30 Tečovice - Slavičín "B" :
Ne 17.06., 17:30 Louky - Lípa :
So 17.06., 15:00 Veselá - Březnice :
Ne 17.06., 17:30 Kostelec u Holešova - FK Admira Hulín :
Ne 17.06., 17:30 Mladcová - Sehradice :

 
TABULKA
 
 

1. KOLO, Ne 06.08.
 
Mladcová - Příluky
Kostelec - Sehradice
Veselá - Admira
Louky - Březnice
Tečovice - Lípa
Malenovice - Slavičín "B"
Lužkovice - Slavkov
 

nick:  | heslo:  | webmaster: jara © FK Admira HULÍN 2006-2014  stránky navštívilo celkem 402859 lidí, z toho dnes zde bylo 51 lidí