ROZLOSOVÁNÍ I.B třídy, sk. B

sezóna  | podzim  | jaro  

 
 
PODZIM

datum soupeř výsledek penalty

1. kolo
So 06.08., 17:30 Lužkovice - Tečovice 4:1
Ne 07.08., 17:30 Příluky - Lípa 3:4
Ne 07.08., 17:30 Mladcová - Slavičín B 3:0
Ne 07.08., 17:30 Veselá - FK Admira Hulín 0:1
Ne 07.08., 17:30 Nevšová - FC Viktoria Otrokovice B 1:0 pen.
Ne 07.08., 17:30 Tlumačov - Kostelec u Holešova 2:1 pen.
So 06.08., 17:30 Lukov - Němčice 3:2

2. kolo
So 13.08., 17:30 Tečovice - Němčice 4:2
Ne 14.08., 17:30 Kostelec u Holešova - Lukov 2:0
Ne 14.08., 10:30 FC Viktoria Otrokovice B - Tlumačov 6:0
Ne 14.08., 16:30 FK Admira Hulín - Nevšová 1:2
Ne 14.08., 17:30 Slavičín B - Veselá 1:0
Ne 14.08., 10:00 Lípa - Mladcová 1:6
Ne 14.08., 17:30 Lužkovice - Příluky 0:3

3. kolo
Ne 21.08., 17:30 Příluky - Tečovice 0:3
Ne 21.08., 17:30 Mladcová - Lužkovice 7:0
So 20.08., 17:30 Veselá - Lípa 4:0
Ne 21.08., 10:30 Nevšová - Slavičín B 2:1
Út 27.09., 16:00 Tlumačov - FK Admira Hulín 2:1 pen.
Ne 21.08., 17:30 Lukov - FC Viktoria Otrokovice B 0:7
Ne 21.08., 17:30 Němčice - Kostelec u Holešova 7:2

4. kolo
So 27.08., 17:00 Tečovice - Kostelec u Holešova 2:1 pen.
Ne 28.08., 10:30 FC Viktoria Otrokovice B - Němčice 9:1
Ne 28.08., 16:30 FK Admira Hulín - Lukov 4:0
Ne 28.08., 10:15 Slavičín B - Tlumačov 2:0
Ne 28.08., 10:00 Lípa - Nevšová 2:5
Ne 28.08., 17:00 Lužkovice - Veselá 1:4
Ne 28.08., 17:00 Příluky - Mladcová 3:1

5. kolo
Ne 04.09., 16:00 Mladcová - Tečovice 1:0
Ne 04.09., 16:00 Veselá - Příluky 3:0
So 03.09., 16:00 Nevšová - Lužkovice 4:2
Ne 04.09., 16:00 Tlumačov - Lípa 4:1
So 03.09., 16:00 Lukov - Slavičín B 1:4
Ne 04.09., 16:00 Němčice - FK Admira Hulín 0:1 pen.
Ne 04.09., 16:00 Kostelec u Holešova - FC Viktoria Otrokovice B 0:4

6. kolo
So 10.09., 16:00 Tečovice - FC Viktoria Otrokovice B 1:2 pen.
Ne 11.09., 16:00 FK Admira Hulín - Kostelec u Holešova 1:3
Ne 11.09., 10:15 Slavičín B - Němčice 3:1
Ne 11.09., 10:00 Lípa - Lukov 2:0
Ne 11.09., 16:00 Lužkovice - Tlumačov 2:1
Ne 11.09., 16:00 Příluky - Nevšová 1:2 pen.
So 10.09., 16:00 Mladcová - Veselá 7:0

7. kolo
Ne 18.09., 15:30 Veselá - Tečovice 3:2
Ne 18.09., 15:30 Nevšová - Mladcová 3:1
Ne 18.09., 15:30 Tlumačov - Příluky 1:2
So 17.09., 15:30 Lukov - Lužkovice 1:2
Ne 18.09., 15:30 Němčice - Lípa 7:4
Ne 18.09., 15:30 Kostelec u Holešova - Slavičín B 1:3
Ne 18.09., 10:30 FC Viktoria Otrokovice B - FK Admira Hulín 1:2

8. kolo
So 24.09., 15:30 Tečovice - FK Admira Hulín 1:3
Ne 25.09., 10:15 Slavičín B - FC Viktoria Otrokovice B 3:4 pen.
Ne 25.09., 10:00 Lípa - Kostelec u Holešova 2:1
Ne 25.09., 15:30 Lužkovice - Němčice 0:1 pen.
Ne 25.09., 15:30 Příluky - Lukov 5:3
So 24.09., 15:30 Mladcová - Tlumačov 3:0
Ne 25.09., 15:30 Veselá - Nevšová 1:4

9. kolo
Ne 02.10., 15:00 Nevšová - Tečovice 4:0
Ne 02.10., 15:00 Tlumačov - Veselá 2:3 pen.
So 01.10., 15:00 Lukov - Mladcová 1:3
Ne 02.10., 15:00 Němčice - Příluky 6:3
Ne 02.10., 15:00 Kostelec u Holešova - Lužkovice 3:1
Ne 02.10., 10:30 FC Viktoria Otrokovice B - Lípa 3:1
Ne 02.10., 15:00 FK Admira Hulín - Slavičín B 3:1

10. kolo
So 08.10., 15:00 Tečovice - Slavičín B 3:0
Ne 09.10., 10:00 Lípa - FK Admira Hulín 0:5
Ne 09.10., 10:15 Lužkovice - FC Viktoria Otrokovice B 0:1 pen.
Ne 09.10., 15:00 Příluky - Kostelec u Holešova 4:3 pen.
So 08.10., 15:00 Mladcová - Němčice 2:1
So 08.10., 15:00 Veselá - Lukov 3:0
Ne 09.10., 15:00 Nevšová - Tlumačov 5:2

11. kolo
Ne 16.10., 15:00 Tlumačov - Tečovice 1:0
So 15.10., 15:00 Lukov - Nevšová 1:7
Ne 16.10., 15:00 Němčice - Veselá 2:1 pen.
Ne 16.10., 15:00 Kostelec u Holešova - Mladcová 0:1
Ne 16.10., 10:30 FC Viktoria Otrokovice B - Příluky 3:1
Ne 16.10., 15:00 FK Admira Hulín - Lužkovice 2:1
Ne 16.10., 10:15 Slavičín B - Lípa 4:1

12. kolo
So 22.10., 14:30 Tečovice - Lípa 4:1
Ne 23.10., 14:30 Lužkovice - Slavičín B 1:0
Ne 23.10., 14:30 Příluky - FK Admira Hulín 0:4
So 22.10., 14:30 Mladcová - FC Viktoria Otrokovice B 0:3
Ne 23.10., 14:30 Veselá - Kostelec u Holešova 1:0
Ne 23.10., 14:30 Nevšová - Němčice 5:1
Ne 23.10., 14:30 Tlumačov - Lukov 6:0

13. kolo
So 29.10., 14:30 Lukov - Tečovice 0:1
Ne 30.10., 14:30 Němčice - Tlumačov 2:3 pen.
Ne 30.10., 14:30 Kostelec u Holešova - Nevšová 1:4
Ne 30.10., 10:30 FC Viktoria Otrokovice B - Veselá 3:1
So 29.10., 14:30 FK Admira Hulín - Mladcová 1:0
So 29.10., 10:15 Slavičín B - Příluky 2:1
So 29.10., 10:00 Lípa - Lužkovice 2:1 pen.
 
JARO

datum soupeř výsledek penalty

14. kolo
So 25.03., 15:00 Tečovice - Lužkovice 2:0
Ne 26.03., 10:00 Lípa - Příluky 2:1
Ne 26.03., 15:00 Slavičín B - Mladcová 5:1
Ne 26.03., 15:00 FK Admira Hulín - Veselá 0:2
Ne 26.03., 15:00 FC Viktoria Otrokovice B - Nevšová 5:1
Ne 26.03., 15:00 Kostelec u Holešova - Tlumačov 4:2
Ne 26.03., 15:00 Němčice - Lukov 1:0

15. kolo
Ne 02.04., 15:30 Němčice - Tečovice 1:5
Ne 02.04., 15:30 Lukov - Kostelec u Holešova 1:2 pen.
Ne 02.04., 15:30 Tlumačov - FC Viktoria Otrokovice B 0:2
Ne 02.04., 15:30 Nevšová - FK Admira Hulín 6:3
Ne 02.04., 10:15 Veselá - Slavičín B 1:4
Ne 02.04., 15:30 Mladcová - Lípa 2:0
Ne 02.04., 15:30 Příluky - Lužkovice 0:3

16. kolo
So 08.04., 15:30 Tečovice - Příluky 7:0
Ne 09.04., 15:30 Lužkovice - Mladcová 0:2
Ne 09.04., 15:30 Lípa - Veselá 0:3
So 08.04., 15:30 Slavičín B - Nevšová 0:1 pen.
Ne 09.04., 15:30 FK Admira Hulín - Tlumačov 1:2
Ne 09.04., 15:00 FC Viktoria Otrokovice B - Lukov 5:0
Ne 09.04., 15:30 Kostelec u Holešova - Němčice 2:0

17. kolo
Ne 16.04., 16:00 Kostelec u Holešova - Tečovice 1:4
Ne 16.04., 16:00 Němčice - FC Viktoria Otrokovice B 0:2
So 15.04., 16:00 Lukov - FK Admira Hulín 1:3
Ne 16.04., 16:00 Tlumačov - Slavičín B 2:1
Ne 16.04., 16:00 Nevšová - Lípa 8:0
So 15.04., 16:00 Veselá - Lužkovice 3:0
So 15.04., 16:00 Mladcová - Příluky 3:1

18. kolo
So 22.04., 16:00 Tečovice - Mladcová 0:3
Ne 23.04., 16:00 Příluky - Veselá 1:0
Ne 23.04., 16:00 Lužkovice - Nevšová 1:3
Ne 23.04., 10:00 Lípa - Tlumačov 1:3
So 22.04., 16:00 Slavičín B - Lukov 2:0
Ne 23.04., 16:00 FK Admira Hulín - Němčice 4:2
Ne 23.04., 16:00 FC Viktoria Otrokovice B - Kostelec u Holešova 6:0

19. kolo
Ne 30.04., 16:30 FC Viktoria Otrokovice B - Tečovice 1:2
Ne 30.04., 16:30 Kostelec u Holešova - FK Admira Hulín 1:2p pen.
Ne 30.04., 16:30 Němčice - Slavičín B 1:3
So 29.04., 16:30 Lukov - Lípa 0:2
Ne 30.04., 16:30 Tlumačov - Lužkovice 6:4
Ne 30.04., 16:30 Nevšová - Příluky 8:1
Ne 30.04., 16:30 Veselá - Mladcová 1:2

20. kolo
So 06.05., 16:30 Tečovice - Veselá 3:2
So 06.05., 16:30 Mladcová - Nevšová 2:4
Ne 07.05., 16:30 Příluky - Tlumačov 2:1 pen.
Ne 07.05., 16:30 Lužkovice - Lukov 5:2
Ne 07.05., 10:00 Lípa - Němčice 3:2 pen.
Ne 07.05., 10:15 Slavičín B - Kostelec u Holešova 4:3
Ne 07.05., 16:30 FK Admira Hulín - FC Viktoria Otrokovice B 0:4

21. kolo
Ne 14.05., 16:30 FK Admira Hulín - Tečovice 1:2
Ne 14.05., 16:30 FC Viktoria Otrokovice B - Slavičín B 2:1 pen.
Ne 14.05., 16:30 Kostelec u Holešova - Lípa 3:0
So 13.05., 15:00 Němčice - Lužkovice 1:3
So 13.05., 16:30 Lukov - Příluky 1:6
Ne 14.05., 16:30 Tlumačov - Mladcová 1:3
Ne 14.05., 16:30 Nevšová - Veselá 3:4

22. kolo
So 20.05., 16:30 Tečovice - Nevšová 0:1
Ne 21.05., 16:30 Veselá - Tlumačov 3:2
So 20.05., 16:30 Mladcová - Lukov 7:1
Ne 21.05., 16:30 Příluky - Němčice 1:2
Ne 21.05., 16:30 Lužkovice - Kostelec u Holešova 3:2
Ne 21.05., 10:00 Lípa - FC Viktoria Otrokovice B 3:1
So 20.05., 16:30 Slavičín B - FK Admira Hulín 2:1

23. kolo
Ne 28.05., 10:15 Slavičín B - Tečovice 3:2
Ne 28.05., 16:30 FK Admira Hulín - Lípa 5:0
Ne 28.05., 17:00 FC Viktoria Otrokovice B - Lužkovice 1:2
Ne 28.05., 16:30 Kostelec u Holešova - Příluky 1:2 pen.
Ne 28.05., 16:30 Němčice - Mladcová 2:5
So 27.05., 17:00 Lukov - Veselá 1:2
Ne 28.05., 16:30 Tlumačov - Nevšová 1:3

24. kolo
So 03.06., 17:00 Tečovice - Tlumačov 1:0 pen.
Ne 04.06., 17:00 Nevšová - Lukov 6:0
Ne 04.06., 13:30 Veselá - Němčice 4:1
Ne 04.06., 17:00 Mladcová - Kostelec u Holešova 5:0
Ne 04.06., 17:00 Příluky - FC Viktoria Otrokovice B 2:8
Ne 04.06., 17:00 Lužkovice - FK Admira Hulín 4:2
Ne 04.06., 10:00 Lípa - Slavičín B 1:0

25. kolo
Ne 11.06., 10:00 Lípa - Tečovice 0:2
Ne 11.06., 10:15 Slavičín B - Lužkovice 3:0
Ne 11.06., 17:30 FK Admira Hulín - Příluky 1:2 pen.
Ne 11.06., 17:30 FC Viktoria Otrokovice B - Mladcová 3:1
Ne 11.06., 17:30 Kostelec u Holešova - Veselá 1:2 pen.
Ne 11.06., 17:30 Němčice - Nevšová 4:5 pen.
So 10.06., 17:30 Lukov - Tlumačov 1:5

26. kolo
Ne 18.06., 17:30 Tečovice - Lukov 12:0
Pá 16.06., 17:30 Tlumačov - Němčice 3:2
Ne 18.06., 17:30 Nevšová - Kostelec u Holešova 7:1
Ne 18.06., 17:30 Veselá - FC Viktoria Otrokovice B 3:5
So 17.06., 15:00 Mladcová - FK Admira Hulín 3:1
Ne 18.06., 17:30 Příluky - Slavičín B 3:2
Ne 18.06., 17:30 Lužkovice - Lípa 1:2 pen.

 
26. KOLO, Ne 18.06.
 
Tečovice - Lukov 12:0
Tlumačov - Němčice 3:2
Nevšová - Kostelec 7:1
Veselá - Viktorka B 3:5
Mladcová - Admira 3:1
Příluky - Slavičín B 3:2
Lužkovice - Lípa 1:2 pen.
 

TABULKA PO 26. KOLE
 
1. Nevšová 68
2. Viktorka B 60
3. Mladcová 57
4. Slavičín B 48
5. Tečovice 47
6. Veselá 44
7. Admira 42
8. Tlumačov 36
9. Lužkovice 34
10. Příluky 30
11. Lípa 27
12. Kostelec 26
13. Němčice 23
14. Lukov 4
 

STŘELCI ADMIRY
 
  Tabara Aleš 7
  Dutkevič Adam 6
  Prokop Zdeněk 5
  Motal Petr 5
  Šenkyřík Jakub 5
  Svrček Dominik 5
  Csomor Imrich 4
  Kubo Jakub 2
  Podmol Martin 2
  Štoll Slavomír 2
  Vaculík Marek 2
  Barták Jan 1
  Miklík Jakub 1
  Zavadil Michal 1
  Janda Petr 1
  Nedbal Miroslav 1
 

nick:  | heslo:  | webmaster: jara © FK Admira HULÍN 2006-2014  stránky navštívilo celkem 399036 lidí, z toho dnes zde bylo 102 lidí